Skládací drátová sluchátka Miraculous: Kouzelná Beruška a Černý kocour

Skládací drátová sluchátka Miraculous: Kouzelná Beruška a Černý kocour Skládací drátová sluchátka Miraculous: Kouzelná Beruška a Černý kocour Skládací drátová sluchátka Miraculous: Kouzelná Beruška a Černý kocour Skládací drátová sluchátka Miraculous: Kouzelná Beruška a Černý kocour Skládací drátová sluchátka Miraculous: Kouzelná Beruška a Černý kocour

Skládací drátová sluchátka Miraculous: Kouzelná Beruška a Černý kocour

Tip na dárek
Představujeme drátová skládací sluchátka pro vaše nejmenší! Dopřejte svým dětem hudbu, videa nebo hry, aniž by někoho rušily. Lehká, zcela nastavitelná, bezpečná pro dětské uši a s 1,5 metru dlouhou šňůrou! Více
Skladem
539 Kč

O hrdinech

Milují vaše děti Kouzelnou Berušku? Okouzlující televizní seriál o Berušce a Černém kocourovi alias Marinette a Adrienovi, kteří tajně chrání město Paříž před zlem. Magické šperky, známé jako mirákula, jim propůjčují superschopnosti, po kterých touží padouch Lišaj! Díky barevné poutavé animaci potěší mladé fanoušky cokoliv, co s těmito odvážnými maskovanými superhrdiny souvisí. Nechte své děti naskočit na tuto červeno-černou vlnu a pomozte jim objevit jejich vlastní zázračnou sílu!

Všechny produkty s licencí Miraculous: Kouzelná Beruška a Černý kocour

O produktu

S těmito skládacími stereo sluchátky mohou vaše děti konečně poslouchat všechny své oblíbené písničky a audioknihy nebo hrát videohry bez obav, že někoho vyrušují. Díky nastavitelnému hlavovému mostu a pohodlným měkkým náušníkům, které zakrývají reproduktory, padnou dokonale na jakoukoli hlavu. Reproduktory mají průměr 40 mm a maximální citlivost 85 dB pro bezpečný poslech a ochranu malých uší a také páčku umožňující ovládání hlasitosti. Jsou také vybaveny 3,5mm stereo jack konektorem, který je snadno připojitelný k externím audio a video zařízením, jako jsou MP3 nebo CD přehrávače, tablety atd. Délka šňůry 1,5 metru navíc nabízí dostatečnou svobodu pohybu a připojení zároveň.

Nejenže sluchátka poskytují skvělý zážitek z poslechu, ale jsou vyrobena z lehkého materiálu, takže se dají snadno vzít do školy, na dovolenou nebo na dlouhé cesty. Navíc jsou skládací a snadno se vejdou do každé tašky.


Sluchátka jsou víc než jen módní vychytávka, která dětem umožňuje vychutnat si hudbu, videohry nebo audioknihy; mohou být užitečným nástrojem, jak zabavit děti na cestách nebo na veřejných místech. Vzhledem k tomu, že sluchátka pro dospělé nejsou vždy vhodná pro malé uši kvůli neregulované hlasitosti, což může vést k problémům se sluchem, jsou tato dětská sluchátka nejlepší volbou!

Klíčové vlastnosti

 • Téma Miraculous: Kouzelná Beruška a Černý kocour
 • Poslech hudby nebo sledování filmu bez rušení ostatních
 • Skvělý doplněk na cesty a zabavení dětí na veřejných místech
 • Lehká, skládací a snadno přenosná
 • Díky nastavitelnému hlavovému mostu dokonale padnou
 • Pohodlné náušníky
 • Maximální citlivost hlasitosti je 85 dB pro bezpečný poslech a ochranu dětských uší
 • Páčka pro ovládání hlasitosti
 • 3,5mm stereo jack konektor snadno připojitelný k externím zařízením, jako je MP3 nebo CD přehrávač, tablet atd.
 • 1,5 m délka kabelu pro flexibilní pohyb
 • Reproduktory mají průměr 40 mm
 • Frekvenční rozsah: 20–20 000 Hz

Parametry

Doporučený věk Od 4 let
Licence Miraculous: Kouzelná Beruška a Černý kocour
Rozměry balení 16.5 x 8 x 19 cm
Hmotnost balení 243 g
Baterie -
Obsah balení 1x sluchátka, 1x propojovací kabel s 3,5 mm jack konektorem
Záruka 2 roky