Karaoke mikrofon s reproduktorem Miraculous: Kouzelná Beruška a Černý kocour

Karaoke mikrofon s reproduktorem Miraculous: Kouzelná Beruška a Černý kocour Karaoke mikrofon s reproduktorem Miraculous: Kouzelná Beruška a Černý kocour Karaoke mikrofon s reproduktorem Miraculous: Kouzelná Beruška a Černý kocour Karaoke mikrofon s reproduktorem Miraculous: Kouzelná Beruška a Černý kocour Karaoke mikrofon s reproduktorem Miraculous: Kouzelná Beruška a Černý kocour

Karaoke mikrofon s reproduktorem Miraculous: Kouzelná Beruška a Černý kocour

Doprava zdarma!
Podporuje talent
Máte doma začínající hudební hvězdu? Pak je tento karaoke mikrofon s reproduktorem nezbytnou výbavou. Mikrofon s bezdrátovým připojením je doplněn o světelné a zvukové efekty. Dopřejte dětem zpívání jejich oblíbených písniček naplno. Více
Skladem
1 079 Kč
Vyberte jinou licenci

O hrdinech

Milují vaše děti Kouzelnou Berušku? Okouzlující televizní seriál o Berušce a Černém kocourovi alias Marinette a Adrienovi, kteří tajně chrání město Paříž před zlem. Magické šperky, známé jako mirákula, jim propůjčují superschopnosti, po kterých touží padouch Lišaj! Díky barevné poutavé animaci potěší mladé fanoušky cokoliv, co s těmito odvážnými maskovanými superhrdiny souvisí. Nechte své děti naskočit na tuto červeno-černou vlnu a pomozte jim objevit jejich vlastní zázračnou sílu!

Všechny produkty s licencí Miraculous: Kouzelná Beruška a Černý kocour

O produktu

Karaoke mikrofon se zabudovaným reproduktorem a světly potěší všechny malé nadšence zpívání. Díky bezdrátové technologii Bluetooth® snadno připojíte smartphone nebo tablet pro neomezený výběr hudby až do vzdálenosti 10 metrů. Mikrofon má také USB port a slot pro TF/SD micro paměťové karty (USB disk ani karty nejsou součástí). Děti si mohou svoje karaoke vystoupení zpestřit hlasovými efekty. Na výběr mají ze 4 různých stylů proměny hlasu – dětský, ženský, mužský a velmi hluboký hlas. Přidat mohou také ozvěnu hlasu – to vše díky uživatelsky přívětivým tlačítkům zabudovaným přímo v mikrofonu, včetně přehrávání hudby, pozastavení, zapnutí a vypnutí, ovládání hlasitosti a volby předchozí nebo další skladby. Celý zážitek je obohacen o dynamické světelné LED efekty různých barev. K mikrofonu je možné připojit vlastní sluchátka.


Vestavěnou dobíjecí baterii nabijete prostřednictvím micro USB kabelu (součástí balení) nebo adaptéru typu USB (není součástí balení). Doba nabíjení je cca 2 hodiny a provoz mikrofonu přibližně 3 hodiny.

Pokud vaši nejmenší rádi tancují a zpívají, je tento karaoke mikrofon skvělou volbou. Rozvíjí dětskou kreativitu a je skvělým doplňkem na narozeninovou párty nebo setkání s kamarády. Hudební aktivity navíc stimulují kognitivní funkce mozku a přinášejí spoustu výhod, jako vývoj motorického plánování, koordinace a rozvoj smyslů.

Klíčové vlastnosti

 • Téma Miraculous: Kouzelná Beruška a Černý kocour
 • Karaoke mikrofon s reproduktorem a světly
 • Perfektní pro všechny, kteří rádi tancují a zpívají
 • Skvělý doplněk na dětské párty nebo setkání s kamarády
 • Hodiny kreativní zábavy
 • Bezdrátová technologie Bluetooth® s připojením až do 10 metrů, lze připojit k mobilnímu telefonu nebo tabletu (zařízení nejsou součástí)
 • USB port, slot na TF/SD micro paměťové karty a konektor pro sluchátka (USB disk, karty ani sluchátka nejsou součástí)
 • Výkonné, vícebarevné světelné LED efekty
 • 4 hlasové efekty – dětský, ženský, mužský a velmi hluboký hlas
 • Ozvěna hlasu
 • Uživatelsky přívětivá tlačítka (přehrávání hudby, pozastavení, zapnutí a vypnutí, ovládání hlasitosti a volba předchozí nebo další skladby)
 • Výstupní výkon 3 W
 • Dobíjecí lithiová baterie typu 3,7 V 1200mAh (součástí balení), nabíjení prostřednictvím micro USB kabelu (součástí balení) nebo adaptéru typu USB (není součástí balení)
 • Doba nabíjení: cca 2 hodiny (po dokončení LED kontrolka zhasne)
 • Doba provozu: cca 3 hodiny
 • Přibližná velikost: ‎7,6 x 7,3 x 26,3 cm

Video

Parametry

Doporučený věk Od 6 let
Licence Miraculous: Kouzelná Beruška a Černý kocour
Rozměry balení 10 x 8.5 x 28 cm
Hmotnost balení 430 g
Baterie Dobíjecí lithiová baterie 3,7 V 1200mAh (součástí balení)
Obsah balení 1x mikrofon s reproduktorem a světly, 1x micro USB kabel
Záruka 2 roky